Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Reszkowce - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Sokółka(Reszkowce + 21 km)

1 099 000 zł243,65 m² 4 510,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Sokółka, ul. Batorego! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 243,65 m , położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarna Wieś Kościelna

Czarna Wieś Kościelna(Reszkowce + 31 km)

1 159 000 zł203,80 m² 5 686,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kopciówka

Kopciówka(Reszkowce + 7 km)

295 000 zł220 m² 1 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Urokliwe siedlisko w Kopciówce 6000 m , dwa domy, budynki gospodarcze cisza, natura i ogromny potencjał! Lokalizacja: kopciówka, gm. Suchowola, woj. podlaskie Powierzchnia działki: 0,6 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Grodzieńska

Sokółka(Reszkowce + 21 km)

1 100 000 zł440 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Polecamy dwupiętrowy budynek mieszkalno-usługowy powierzchni całkowitej 440 m2 przy ul. Grodzieńskiej 6b w Sokółce. Obiekt został wzniesiony w zabudowie szeregowej (skrajny segment- cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Godlewskiego

Centrum,Dąbrowa Białostocka(Reszkowce + 10 km)

148 000 zł120 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrowa Białostocka, duża działka 482 m , blisko centrum! Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem, w cichej, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Suchowola(Reszkowce + 17 km)

280 000 zł160 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w Suchowoli o powierzchni 160 m , położony na działce o wielkości 800 m . Budynek składa się z piwnicy, parteru (2 pokoje, kuchnia i łazienka),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Sokółka

Sokółka(Reszkowce + 21 km)

430 000 zł164,14 m² 2 619,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

***surowy otwarty***sokółka***piętrowy*** Zapraszam na prezentację domu pięknie położonego w miejscowości Sokółka. Dom jest w stanie surowym otwartym, jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sokółka

Sokółka(Reszkowce + 21 km)

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:712 m²

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości dwa domy mieszkalne położone na jednej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce w spokojnej części Sokółki. Idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok(Reszkowce + 50 km)

849 000 zł181,90 m² 4 667,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 181,9 m - Dojlidy Górne | duże przeszklenia | szybki dojazd do centrum Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 181,9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jurasze

Jurasze(Reszkowce + 10 km)

650 000 zł92 685 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:92 685 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko na Podlasiu. 15 minut od Sokółki. Siedlisko składa się ze starej chaty połączonej z chlewikiem, kurnika oraz dużej szopy. W środku zachowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Reszkowce

Reszkowce,podlaskie

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 260 m²

Nowa cena! Tylko w biurze Premium! Oferta na wyłączność! prezentacje na prośbę włascicieli domu- tylko Z biurem nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż piękne siedlisko zabudowane domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reszkowce

Reszkowce,podlaskie

159 000 zł75 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 808 m²

Mam przyjemność zaproponować Państwu do kupienia piękne siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi oraz 0,8808 ha ziemi. Siedlisko znajduje się na kolonii wsi Reszkowce gmina Dąbrowa Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Reszkowce

Reszkowce,podlaskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 260 m²

Tylko w biurze Premium! Oferujemy na sprzedaż piękne siedlisko zabudowane domem z końca XIX wieku położonego na kolonii wsi Reszkowce - tylko 53 km od Białegostoku.- 8 km od Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Reszkowce